Hot Target: Szczegółowy opis jednorękiego bandyty online, charakterystyka i bonusy

Hot Target Grać
Rozegrane gry
1083
Dostawca
Novomatic
RTP
95.61%
Linie
9
Info
Gamble
Tak
Scatter
Tak
Darmowe obroty
Tak
Wild
Tak
Czynnik
Tak
Runda bonusowa
1
Gdzie grać?
National Casino
Iść do
Neon Vegas
Iść do

Hot Target to 5-bębnowa gra wyprodukowana przez Novomatic, która zapewnia klimat retro automatów owocowych z miłym, nowoczesnym akcentem graficznym. Gra posiada elegancki design z minimalną ilością dodatków. Novomatic wyposażył tę grę w 9 linii wypłat.

Gracz może wybrać 1, 3, 5 lub wszystkie 9 linii; im więcej linii, tym większe szanse na wygrywające combo. Możesz zacząć stawiać zakłady od jednej monety na linię.

Dla graczy preferujących wyższe zakłady, maksymalny zakład wynosi 10 monet na linię.

Spis treści [Zwiększać]

Wygląd i podstawowe funkcje Hot Target

Jeśli jesteś fanem dobrze wykonanych, unowocześnionych klasycznych automatów do gry, zagraj w Hot Target od Novomatic. Gra ta deklasuje nowoczesną konkurencję dzięki prostej grafice i niesamowicie satysfakcjonującej rozgrywce.

Rozgrywka jest tak zabawna i wciągająca, jak tylko może być prawdziwa gra w stylu Vegas! Jeśli nacie już inne automaty online od Novomatic, nie będzie tu specjalnego zaskoczenia. Jeśli jednak jest to wasze pierwsze spotkanie z tym producentem, spróbujcie zagrać w darmowe demo na wirtualną kasę, aby poznać szczegółowe zasady.

RTP i inne cechy automatu online Hot Target

Dostawca

Novomatic

RTP

95,61%

Ilość bębnów

5

Linie wygrywające

9

Darmowe obroty

Tak

Wild

Tak

Scatter

Tak

Min./maks. zakład

1/900

Maks. wygrana

5000

Runda bonusowa

Tak

Jackpot progresywny

Nie

Autoplay

Tak

Gamble

Tak

Szybka gra

Nie

Bonusy i specjalne rundy w Hot Target online

Novomatic wyposażył grę Hot Target tylko w jedną funkcję bonusową oraz opcję „ryzyko”, dzięki której gracz może zwiększyć swoją wygraną.

  • Free Spins. Runda ta może zostać zainicjowana przez wylosowanie 3 lub więcej symboli scatter Star w dowolnym miejscu na bębnach. Scattery mogą również przynieść nagrodę w wysokości do 4,5 tys. kredytów, gdy pojawią się w kombinacji 3 lub więcej na aktywnej linii. Runda bonusowa rozpoczyna się od 10 darmowych obrotów, które mogą zostać zwiększone poprzez wylosowanie większej liczby scatterów.

  • Możesz również wypróbować funkcję gamble, aby podwoić wygraną za dany obrót. Wystarczy tylko przewidzieć, czy przed nami jest czerwona czy czarna. Prawidłowa odpowiedź natychmiast podwaja wygraną.

Tabela wypłat w automacie Hot Target

Automat Hot Target oferuje zróżnicowaną tabelę wygranych z symbolami zawierającymi owoce, BAR, klaunów, gwiazdy i oczywiście tytułowy „Hot Target”. Słowem – totalna klasyka!

  • Klaun jest najwyżej płatnym symbolem oferowanym w grze. Przy maksymalnym zakładzie, 5 klaunów pojawiających się na jednej linii płatnej gwarantuje wygraną na poziomie 50 tys. monet. 

  • Triple Bars, Double Bars i Single Bars oferują, kolejno, 10 tys., 5000 i 2500 kredytów, jeśli pojawią się w kombinacji 5 pod rząd. 

  • Pięć arbuzów lub dzwonków pojawiających się na jednej linii skutkuje wypłatą 2000 kredytów. 

  • Cytryny i truskawki są warte 1000 kredytów przy najwyższych stawkach.

Chcę zagrać w Hot Target bez rejestracji

Wbrew pozorom gra za darmo, bez rejestracji i ryzyka ma wciąż sporo fanów. W takich wypadkach przeważają względy praktyczne. Wersja demonstracyjna Hot Target przypomina inne darmowe automaty, w które można grać bez rejestracji.

Zamiast ryzykować i obstawiać w ciemno, rozgrywka za wirtualne pieniądze pozwala nam opanować podstawowe funkcje danego slota i umożliwia wczucie się w atmosferę gry. Zawsze możemy zarejestrować się i spróbować swoich sił za prawdziwą gotówkę, prawda?

FAQ

Na czym polega funkcja Gamble?

Jeśli nie jesteś zadowolony z ilości kredytów, które wygrałeś w rundzie obrotów, możesz skorzystać z innej mini gry, aby je pomnożyć. Po prostu kliknij na przycisk Gamble, aby ją uruchomić. Tasujący się deсk kart zajmuje miejsce bębnów. Gracz musi odgadnąć kolor karty, która będzie ostatnia w deсku. Jeśli trafisz na właściwą kartę, otrzymasz zwielokrotnioną nagrodę. Możesz ją odebrać i spróbować szczęścia ponownie. Jeśli twoja gra jest błędna, tracisz wszystkie kredyty.

Jaką role pełni symbol Hot Target?

Jego pojawienie się po środku środkowej linii oznacza podwojenie każdej zwycięskiej kombinacji!

Czy współczynnik RTP w Hot Target jest atrakcyjny?

Przyjmuje się, że średni RTP dla tego typu gier wynosi ok. 96% - w tym więc wypadku mógłby być on nieco wyższy. Nie należy on jednak do na tyle niskich, abyśmy odradzali grę w Hot Target.

Inne automaty do gier
Flaming Hot
Book of Ra
Power Stars
Ultra Hot
Sizzling Hot